Všeobecné obchodní podmínky

NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o. se specializuje na prvotřídní zákaznický servis a proto prodává doplňky stravy především způsobem pravidelných zásilek s dodávkou přímo k Vám domů.

Objednávka

Zvýhodněné roční balení + věrnostní program

Dodání a platba

Předem nic neplatíte, doporučený balík doručí Česká pošta na Vámi zadanou adresu do 10 dnů od obdržení objednávky. Balíček obsahuje dvě láhve po 360 kapslích, tedy kompletní roční zásobu OmegaMarine Family.

Měsíční platba

Zároveň obdržíte první složenku na 0 Kč – první měsíc máte tedy zcela ZDARMA!

Poté, po zbytek roku (11krát) každý měsíc složenku na 249 Kč (celková částka za roční balení je tedy 2739 Kč).

Jednorázová platba

Obdržíte složenku na 2739 Kč – zaplatíte tedy naráz celé roční balení.

Platbu můžete uskutečnit skrze přiloženou složenku nebo formou bankovního převodu. Uvedené ceny zahrnují DPH a jsou konečné. Ceny platí do vydání aktualizovaného ceníku.

Přesně za jeden rok Vám zašleme další roční balení OmegaMarine Family, a to za zcela stejných výhodných podmínek. O zaslání dalšího balení Vás budeme předem informovat. Zasílání dalšcíh balení si můžete kdykoliv upravit – viz úprava věrnostního progamu.
Při nezaplacení do uplynutí doby splatnosti Vám podle zákona bude účtován administrativní poplatek ve výši 35,- Kč za zaslanou upomínku.

Důležité: Naše společnost Vás nikdy nežádá o osobní informace typu číslo konta, kreditní karty apod.

Vrácení zboží a reklamace

Po dodání produktu ho prosím prohlédněte a ujistěte se, že kvalitativně odpovídá zakoupenému produktu. Případné poškození či jiné nedostatky musí být neprodleně oznámeny buď písemně, či telefonicky.

Na neotevřené zboží máte 14ti denní vratnou lhůtu ode dne jeho dodání. Při vracení zboží musí být produkt v původním obalu. Ponesete přímé náklady spojené s vrácením zboží.

Věrnostní program – úprava a ukončení

Pravidelné zasílání produktů můžete kdykoliv a bezplatně přerušit, změnit interval zasílání, objednat si zásilku navíc či další zásilky zcela zrušit. Pokud si přejete jakkoli upravit zasílání, kontaktujte prosím naše zákaznické centrum, rádi Vám poradíme a pomůžeme. Cena za volání se neliší od základní sazby Vašeho tarifu.

Při rušení věrnostního programu dochází k jeho ukončení neprodleně po obdržení písemné výpovědi / po ukončení telefonního hovoru při výpovědi učiněnou přes zákaznickou linku.

Důležité: Při rušení abonentního programu je zákazník povinen zaplatit za obdržené zboží a za zboží které mu bylo před odhlášením již zasláno.

U NaturaMed Pharmaceuticals neplatíte žádné zboží předem, případnému přeplatku z důvodu vrácení zboží je tedy předcházeno. Pokud Vám vznikne nárok na vrácení peněz, učiníme tak neprodleně po prozkoumání nároku na jejich vrácení, ve složitých případech do tří pracovních dnů.

Osobní údaje

Veškeré Vaše osobní údaje považujeme za důvěrné a budou uchovávány a zpracovány v souladu se zákonem. Vyhrazujeme si právo žádat o údaj roku narození, jako kontrolu Vaší plnoletosti.
Společnost NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o. zpracovává osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Osobní údaje získané za účelem nabídky obchodu a služeb se předávají ke zpracování těmto společnostem: UniCall Communication Group s. r. o., AIMÉ s. r. o. a Postavdelingen s. r. o.
Máte možnost kdykoliv písemně či telefonicky požádat NaturaMed Phramaceuticals s.r.o. o informace týkající se zpracování svých osobních údajů, či vyslovit nesouhlas s jejich zpracováním pro obchodní a marketingové účely, resp. s jejich předáním uvedeným subjektům.
Jako zákazník NaturaMed Pharmaceuticals můžete též obdržet výhodné, unikátní nabídky od pečlivě vybraných obchodních partnerů poštou, telefonem, SMS nebo e-mailem. V případě změny nás můžete kdykoliv kontaktovat a osobní údaje upravit.

Služby zákazníkům

Náš profesionální zákaznický servis je připraven Vám pomoci se všemi dotazy a přáními. Jsme k dispozici každý pracovní den od 8 do 16 hodin na telefonním čísle 389 005 115. Cena za volání se neliší od základní sazby Vašeho tarifu. Vaše dotazy, chvála či stížnosti jsou vítány!

Kontaktní údaje

NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o., IČ 26106965
Korespondenční adresa: Nemanická 16, 370 18, České Budějovice
Sídlo: U Smaltovny 625, 370 01, České Budějovice
Tel.: +420 389 005 115; Fax + 420 387 222 188
E-mail: info@naturamed.cz

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích pod sp.zn. C 14379.

Státním orgánem dozoru nad dodržováním práv spotřebitele je Státní zemědělská a potravinářská inspekce, na kterou se lze obrátit v případě porušení zákona.

Velice nám záleží na Vaší spokojenosti!
Pokud máte jakékoliv náměty na vylepšení našich služeb či produktů, neváhejte nás kontaktovat!

Objednávka

Načítám objednávkový formulář


Odesílá se

Pro zlepšování našich služeb nám pomáhají soubory cookie a ukládání dat o procházení stránek. Využíváním stránek s tímto souhlasíte. Více