Certifikáty a dokumenty OmegaMarine Family

Olej z tuňáků s islandskou tradicí

Lysi

Olej z tuňáků v OmegaMarine Family pochází od islandské společnosti s mezinárodní působností Lysi, která dováží rybí olej například do Thajska, Norska, Peru, Mexika nebo Chile. Lysi vznikla už v roce 1936 a za více než 80 let své působnosti získala řadu ocenění. Dodržuje GMP standardy, vlastní významný certifikát kvality od British Retail Consortium a od prezidenta islandského vývozu dostala Cenu za úspěchy v exportu.

Více se o původu oleje z tuňáků Lysi a jeho zpracování můžete dočíst v přiloženém dokumentu v anglickém jazyce.


BRC standard, záruka kvality

BRC standard

British Retail Consortium je mezinárodně uznávaný akreditační program udělující certifikáty společnostem, které dodržují ty nejpřísnější kvalitativní a bezpečnostní standardy. BRC dohlíží na 23 000 společností ze 123 zemí světa, aby pomohla ochránit Vás, koncového zákazníka. Více o BRC


GMP aneb metody dobré výrobní praxe

GMP

Výroba OmegaMarine Family se řídí nejpřísnějšími evropskými normami pro výrobu léčiv, které jsou sami o sobě přísnější, než ty pro výrobu doplňků stravy. Vše pro zaručení té nejvyšší kvality zpracování prvotřídních surovin.

Potvrzení o certifikaci GMP našeho výrobce Pharmatech naleznete zde. (dokument v anglickém jazyce)

Abychom nejen zajišťovali správnou funkci, ale dále vylepšovali naše nabídky a webové stránky, sbíráme data o Vaší návštěvě. Rovněž připravujeme výhodné nabídky přímo pro Vás na základě statistik. Více o našich zásadách práce s osobními údaji se dočtete zde. Používáním stránek souhlasíte se sběrem základní analytiky. Nastavení můžete upravit.

Povolit sběr informací pro: